Vítejte v našem svatebním salonu PILAR

Vítejte v našeM
svatebním salonu PILAR
ve zlíně

NÁŠ PŘÍBĚH

Když jsme ho zakládali v roce 2019 (pod jménem Svatební salon Hanna-Zlín), chtěli jsme vytvořit něco exkluzivního. Místo, kde si na své přijdou nevěsty toužící po luxusu a odlišnosti. Každý rok proto navštěvujeme zahraniční veletrhy, abychom vám mohli nabídnout ty nejzajímavější šaty, které jinde neuvidíte. Vybírání nádherných svatebních modelů nás moc baví – ještě více si ale užíváme, když s vámi můžeme být při jejich zkoušení a stylování svatebních doplňků.

HANKA

Hanka je tváří značky a dává si maximálně záležet na tom, aby každá nevěsta byla v salonu PILAR jako doma. Díky dlouholetým zkušenostem ve svatební branži dokáže perfektně poradit a najít šaty, ve kterých se budete cítit krásně a sebejistě.

RADEK

Radek se zase stará o web, marketing a pomáhá Hance hledat nejnovější svatební trendy a inspiraci. S Radkem se sice málo která z vás potká, ale za to jeho práci najdete online.

Na závěr bychom vám chtěli poděkovat za to, že pro výběr svatebních šatů zvažujete právě náš salon. Moc nás to těší a uděláme vše pro to, abyste se stala jedinečnou a nezapomenutelnou nevěstou.

těšíme se na vás

Hana & Radek Pilařovi